Pneumobil Hallgatói Kör

Új csapattagokat vár a Pneumobil Hallgatói Kör

Kedves Hallgatók!

Egyetemünk Bánki Donát Gépész és Biztonságtechnikai Mérnöki Karán évek óta működik a Pneumobil Hallgatói Kör, amely alternatív hajtású járműveket épít, és e tevékenységéhez most a többi karról is keres új tagokat.

Gyakorlatilag minden kar hallgatói tudnának feladatokat vállalni a csatlakozni kívánó hallgatók, olyan sokrétű ismereteket alkalmaznak.

A csapattagok szeretnének bemutatkozni közvetlenül a hallgatóknak, hogy minél többen kapjanak kedvet részt venni a munkában.
Tervezetten február 8-án a Tavaszmező utca G épületének aulájában, míg február 9-én az Egyetem bécsi úti aulában 10:00-tól 14:00-ig lesznek kiállítva a járművek*, amiket az órák közötti szünetekben ki lehet próbálni valamint közvetlenül lehet a csapatokat kérdezni, és jelentkezni is.

*Egyetemi programütközés esetén a program február 15-én és február 16-án lesz megtartva, a végleges időponttal frissítjük majd a hírt.

Kedves Hallgatók!

A járművek teljesen biztonságosak, a tagtoborzót pedig a járványügyi szabályok maximális betartásával bonyolítják.
A csapatban nemcsak a felsőbb évesek, hanem akár már az elsőévesek is helyt tudnának állni, a jelenlegi csapatban is vannak bánkis elsősök, így szívesen látnak minden hallgatót!

Pneumobil hallgatói kör