Harsányi István-díj

Pályázati kiírás „Harsányi István-díj” elnyerésére

A Magyar Innovációs Szövetség által gesztorált, közhasznú Manager Képzés Alapítvány, elsősorban a gazdasági, a műszaki és a természet-tudományi felsőfokú intézményekben graduális és posztgraduális, valamint a PhD-képzés keretében tanuló tehetséges hallgatók kiválasztását és menedzsment ismereteinek bővítését, gyakorlatban történő alkalmazását hivatott elősegíteni.

Ezért az Alapítvány Kuratóriuma a „Harsányi István-díj” (és a velejáró kutatási ösztöndíj) elnyerésére a 2016. évben ismételten pályázatot ír ki, 35 év alatti fiatalok részére. A Kuratórium az innovációval kapcsolatos menedzsment témakörben készített kiemelkedő színvonalú

• tudományos diákköri munkák,
  • kutatási munkák,
  • szakdolgozatok, diplomamunkák,
  • PhD-disszertációk
    készítőit kívánja elismerésben részesíteni, és gyakorlati tevékenységüket támogatni.

Pályázati felhívás