Vállalkozásfejlesztés a XXI. században

Megjelent!

Elérhetővé váltak a „Vállalkozásfejlesztés a XXI. században” 2023-as kötetei, amelyeket az előző évek köteteivel együtt itt megtalálhatsz: https://kgk.uni-obuda.hu/vallalkozasfejlesztes-a-xxi-szazadban/

Ha 2024. április 30-ig elküldöd, akár a Te publikációd is belekerülhet a 2024-es kötetbe.

Részletek:

1. Ehhez nem kell mást tenned, mint hogy küldjél egy e-mail-t „Tanulmánykötet 2024” tárggyal a keszthelyi.bozso.agnes@kgk.uni-obuda.hu e-mail címre, amely tartalmazza a tanulmány tervezet címét és egy rövid abszraktot, ami bemutatja röviden a témát.
  2. Válaszban megkapod a formai követelményeket.
  3. Ha a 6 -15 oldalas tanulmányod/publikációd elkészült, kérjük, szerkeszthető formátumban küld el számunkra ugyanerre az e-mail címre teljes terjedelmében a hivatkozásokkal/irodalmi jegyzékkel együtt!

Kérjük, figyelj nagyon oda a formai elvárások betartására!

Határidő a 2024-es tanulmánykötetbe való bekerüléshez: 2024. április 30.

Az Óbudai Egyetem KGK mesterképzéseire való jelentkezésnél a tanulmánykötetben megjelent publikáció további 5 ponttal számítható be.

Bízunk benne, hogy szerzőként köszönthetünk Téged is az évenként megjelenő és egyre nagyobb hagyománynak örvendő tanulmánykötetünkben.

Üdvözlettel,

Dr. habil Csiszárik-Kocsir Ágnes