A Magyar Projektmenedzsment Szövetség (PMSz) 2024-re újra kiírta junior projektmenedzsment felkészültségi versenyét.

A verseny lebonyolítása a korábbi években bevált forgatókönyvet követi.

· A versenyben induló csapatok létszáma három fő (legfeljebb egy tartalék nevezhető).

· Egy felsőoktatási intézményből több csapat is jelentkezhet.

· A verseny idén is három fordulós lesz.

Az első forduló a selejtező, ebben be kell mutatkozni, egy feladatot kell megoldani, illetve egy fontosnak vélt projektmenedzsment trendet kell bemutatni. A selejtező 2024. március 17-én zárul.

A középdöntő online, a döntő szóbeli vagy online lesz. A középdöntőbe tervein szerint legfeljebb kilenc, a döntőbe három csapat jut be. A középdöntőre 2024. április 26-án, a döntőre 2024. május 17-én (mindkét esetben pénteken) kerül sor.

· A helyezett csapatok projektmenedzsment oktatást és képzést kapnak professzionális képző cégeknél, ingyenesen vehetnek részt PMSz rendezvényeken és tárgyjutalmat kapnak.

A verseny kiírása a PMSz honlapján érhető el, itt https://pmsz.hu/junior-projektmenedzsment-verseny/

#oe #obudaiegyetem #keletikar #keletikarolygazdasagikar #tudas #siker #palyavalasztas #tovabbtanulas #verseny #palyazat #projektmenedzsment