Óbudai Egyetem Könyvtár

Tájékoztató az Egyetemi Könyvtár egyes alapszolgáltatásainak újraindításáról

Az Egyetemi Könyvtár legalapvetőbb szolgáltatásai május 25-től – részlegesen és korlátozva – újra elérhetők.

Természetesen a szolgáltatások csak a járványhelyzetnek megfelelően indíthatók, így jelenleg a Könyvtár közösségi terei, olvasótermei nem látogathatók.

Lehetőség van azonban a kölcsönzött könyvek visszahozatalára (egyelőre csak a végzős hallgatóknak ajánljuk) és könyvek kölcsönzésére a következő időpontokban és módon:
Kedden és csütörtökön 10 és 14 óra között az Egyetemi Könyvtár minden tagkönyvtárába leadható könyv, illetve előzetes egyeztetést követően ezen időpontokban kölcsönözni is lehet könyveket.

A könyvtárlátogatók csak maszkban léphetnek be a Könyvtárba, és egyszerre csak egy olvasó tartózkodhat a Könyvtár – erre a célra kijelölt – területén, arra a minimális időre, amíg felveszi, illetve leadja a könyveket.

Részletes tájékoztató ide kattintva elérhető!

Továbbra is kövessék az Egyetemi Könyvtár online felületeit, mert tanulást, oktatást és kutatást segítő szolgáltatásainkról és anyagainkról folyamatos tájékoztatást adunk.