Scneider Electric fenntarthatósági hallgatói verseny

Kedves Hallgatók!

A Scneider Electric a fenntarthatóság jegyében kampányt hirdet az egyetemisták körében, hogy a lehető
legfenntarthatóbban élhessük életünket!

A Schneider Electric egy globális vállalat, amelynek célja, hogy a legtöbbet hozzuk ki az energia- és erőforrásainkból. Világelső folyamatokkal és energetikai technológiák integrálásával támogatjuk a digitális átalakulást annak érdekében, hogy a legfenntarthatóbb módon éljük életünket. Ennek keretében hirdetünk egy kampányt az egyetemisták körében, amelynek célja, hogy bevonjuk a fiatalabb generációt is ebbe az átalakulásba.

Mellékelem a felhívásunkat is, azonban a legfontosabb tudnivalókat összefoglalnám egy helyen:
– a jelentkezők 1-2 fős csapatokban tudnak indulni
– 5 kategória elérhető, az energiahozzáférés, a jövő házai, a jövő ellátásilánca, a jövő energiahálózata, valamint a jövő kódolása
– a főnyeremény 10.000 Euró, valamint egy fizetett gyakornoki lehetőség a Schneidernél
– a jelentkezési határidő február 15-e

Az alábbi linken további információk is megtalálhatóak