illusztráció

Nyelvvizsga-előkészítő tanfolyamok az IVK-ban

Szükségük van biztos nyelvtudásra és államilag elismert bizonyítványt adó nyelvvizsgára?
Szeretnék mindezt helyben, az Óbudai Egyetemen megszerezni? Általános, középfokú nyelvvizsgára felkészítő, és szintre hozó tanfolyamok az Óbudai Egyetem Idegen nyelvi Vizsgáztatási Központjában. kis létszámú csoportokban!

Általános szintre hozó tanfolyam 1 vagy 2 (tudásszinttől függően) megfelelő nyelvi
előképzettséggel rendelkezők számára angol és német nyelvből:

előképzettséggel rendelkezők számára angol és német nyelvből:

• Ideje: 2013. szeptember 16 – október 31. (20*3 óra)
    • Időpontok: hétfő, szerda, csütörtöki napokon 17:00-19:30
    • Tanfolyami napok:
      • szeptember: 16,18,19 23, 25, 26,30
        október: 2,3, 7,9,10,14,16,17,21,24,28,30,31
    • Helyszíne: Népszínház utcai épület
    • A tanfolyam díja : 48 000 Ft

A szintre hozó tanfolyamokat követően nyelvvizsga felkészítő tanfolyamot indítunk.
    A tanfolyamhoz szükséges könyv önállóan is beszerezhető, de aki kéri, annak az IVK. kedvezményes áron szerzi be.

Jelentkezés az IVK honlapján található jelentkezési lap kitöltésével

További információ a nyelvvizsgákról: ivk.uni-obuda.hu

Kapcsolat:

Lődi Hajnalka vizsgatitkár