Medve András

Dr. Medve András Magyar Arany Érdemkereszt kitüntetésben részesült

Dr. Medve András egyetemi docens, a KGK korábbi dékánja Magyar Arany Érdemkereszt kitüntetésben részesült kiemelkedő szakmai teljesítményének elismeréséül. A kitüntetést a Pesti Vigadó dísztermében az augusztus 20-ai Nemzeti Ünnep alkalmából Dr. Rétvári Bence, az Emberi Erőforrások Minisztériumának miniszterhelyettese adta át.

Dr. Medve András 1977 óta dolgozik az egyetemen és jogelőd intézményeiben. 2000-ben a Keleti Károly Gazdasági Főiskolai alapító főigazgatója lett, majd kutatási főigazgató-helyettese, 2007-től a kar első számú vezetője. Aktívan részt vett a műszaki menedzser szak alapításában, valamint számos szak indításában a KGK-n.
Dr. Medve András több, mint 40 éven át tartó, az egyetemért és a hazai felsőoktatásért végzett magas színvonalú, fáradhatatlan munkájáért részesült a kitüntetésben.

Az elismeréshez a Kar minden munkatársa nevében szívből gratulálunk!

Forrás: uni-obuda.hu