kivándorlás illusztráció

Legújabb trendek a magyarországi kivándorlásban – kutatás

Tisztelt Hallgató!
Kérjük járuljon hozzá kutatásunk sikeréhez az alábbi linken elérhető kérdőív kitöltésével. A felvételezés a „Legújabb trendek a magyarországi kivándorlásban” című K 109449 sz. OTKA (Országos Tudományos Kutatási Alap) kutatás keretén belül készül.

Tisztelt Hallgató!
A válaszadás önkéntes és teljesen névtelen. A kérdőív kitöltése körülbelül 5 percet vesz igénybe és nem csak azoknak szól, akik esetleg külföldi munkavállaláson gondolkoznak, hanem azoknak is, akik nem akarnak idegenben szerencsét próbálni. Az adatokat számítógépes fájlban rögzíti a program, amihez neveket (ezt mi nem is kérdezzük), IP címeket nem csatol, így a résztvevők kiléte nem felfedhető, teljesen anonim.

A kérdőív itt érhető el:
(Amennyiben nem működne a link, kérjük másolja azt be a böngészőjébe.)

Ha bármilyen kérdése merülne fel a kutatással kapcsolatosan, kérem keressen a megadott e-mailen vagy telefonszámon.
Email: judit.molnar@uni-miskolc.hu
Tel: +36 46 565111 ext:2096

Köszönjük, hogy segíti a kutatást.

Tisztelettel,
Sansumné Molnár Judit