Valocikova Cyntia

KGK siker a rigai nemzetközi héten

Valocikova Cyntia, a Keleti Károly Kar végzős vállalkozásfejlesztés mesterképzés hallgatója sikeresen képviselte karunkat az új partneregyetemünk, az University College of Economics and Culture, valamint az Alberta College által szervezett nemzetközi héten 2018. április 23. és 28. között Rigában.
A nemzetközi héten nemcsak a partneregyetemet, de további külföldi kollégákat ismerhetett meg. A nemzetközi hét keretében Dr. Kolnhofer-Derecskei Anitával Economic Psychology témakörében tartottak oktatást a lett hallgatóknak, valamint a nemzetközi héten belül megrendezett EMERGING TRENDS IN ECONOMICS, CULTURE AND HUMANITIES (ETECH2018) nemzetközi konferencián mutatták be az UNKP keretében készített legfrissebb kutatási eredményeiket. A konferencián Dr. Nagy Viktor is kiválóan szerepelt a több, mint 150 külföldi résztvevő között.

Ezúton is köszönjük az ÓE által nyújtott Erasmus+, valamint a KGK és a JFSZK támogatását.