Bényász Kinga

HR szakember az Engineering Management kurzuson

Az Engineering Management angol nyelvű kurzus keretében vendégünk volt Máténé Bényász Kinga (Telenor) HR szakember, aki angol nyelvű előadásában az önéletrajz írás rejtelmeibe vezette be a hallgatókat.
Az előadás után HR menedzseri szemmel értékelte minden jelenlevő önéletrajzát, a legjobbakat külön ajándékkal is jutalmazva. A hallgatók a világ minden pontjáról érkező nálunk tanuló külföldi diákok voltak, akik saját országukban szerzett tapasztalataikkal egészítették ki a félév során szerzett információkat. A hallgatók nemcsak szakértői véleményt kaptak önéletrajzaikról, LinkedIn profiljukról, de a tárgy keretein belül „élesben” is tesztelhették azt az Óbudai Egyetem által korábban megrendezett Állásbörzén. Az Állásbörzén szerzett élményeikről rövid esszé formájában adtak összefoglalót, melyek megvitatása ugyancsak a vendégelőadás után, de annak keretein belül zajlott. Mindez nemzetközi összehasonlításra adott lehetőséget, elősegítve az Egyetem és a Partner Cégek képviselői közötti együttműködést.

Dr. Kolnhofer-Derecskei Anita