Etikett

Hallgatói etikett a kommunikációban és az online oktatásban

Hallgatói etikett a kommunikációban

Jelen etikett pontjai ajánlások a KGK HÖK-től a hallgatótársainknak az online térben történő kommunikációra vonatkozóan. Mivel az utóbbi időben jelentősen megnövekedett az online felületen váltott üzenetek száma, ezért szeretnénk néhány támpontot adni ezekhez, amelyekkel növelni tudjuk a kommunikáció hatékonyságát és gyorsaságát.

Hallgatói etikett a kommunikációban

Hallgatói etikett az online oktatásban

Az elmúlt félévekben jelentősen megváltozott az oktatás formája, teljesen online térbe költöztek az órák, a ZH-k és a vizsgák is. A korábban kialakult mindennapok menete megváltozott, és az új rendszer új szokásokat hozott az életünkbe. Jelen etikett célja az új platformokon történő viselkedési normák lefektetése. Ezzel szeretnénk elérni, hogy a kapcsolattartás az egyetem oktatóival javuljon, azt hatékonyabbá és személyesebbé tegyük, ezáltal közvetetten az online térben történő tanulást támogassuk és eredményesebbé tegyük.

Hallgatói etikett az online oktatásban