esettanulmány verseny

G. Fekete Éva esettanulmány készítő verseny

A Miskolci Egyetem Világ- és Regionális Gazdaságtan Intézete, a Nemzetstratégiai Kutatóintézet és az Észak-magyarországi Regionális Kutatásokért Alapítvány G.Fekete Éva Professzor Asszony emlékét és munkásságát őrizve a korábbi „Margó” címmel, periférikus kistérségek vagy települések helyi foglalkoztatási jó gyakorlatait elemző mostantól „G. Fekete Éva esettanulmány készítő verseny”-t hirdet 7. alkalommal.

Az idei téma: A helyi foglalkoztatásban sikeresen tevékenykedő valamely periférikus térség vagy település helyi foglalkoztatáshoz kapcsolódó kezdeményezéseinek és azok hatásainak bemutatása, valamint a sikeresnek tartott kezdeményezés továbbfejlesztésére, illetve más térségekben történő adaptációjára vonatkozó javaslatrendszer kidolgozása.

Jelentkezési határidő: 2017. szeptember 20.

Részletes felhívás