Doktoranduszok Országos Szövetsége

Doktoranduszok Országos Szövetsége – VII. Nemzetközi Téli Konferencia

Az idei évben az Óbudai Egyetem Keleti Károly Gazdasági Kara ad otthont a Doktoranduszok Országos Szövetsége által megrendezett VII. Nemzetközi Téli Konferenciának. A konferenciára regionális gazdaságtan, pénzügy, számvitel marketing, menedzsment, vállalatgazdaságtan, turizmus, általános közgazdaságtan témakörökben várjuk a Doktoranduszokat, Kutatókat és a doktori tanulmányok iránt érdeklődő egyetemi mester- és alapszakos Hallgatókat is.

A konferencián elhangzott, ISBN számmal ellátott online konferenciakötetben kerülnek publikálásra, az elhangzott előadások 20 százaléka a szekcióvezetők ajánlása alapján a Magyar Tudományos Akadémiai által referált szakfolyóiratokban megjelenési lehetőséget kap.

A konferencia helye és ideje: MS Teams, 2021.02.26, 9.00 óra

A konferenciára való kedvezményes jelentkezés határieje: 2021.02.23. (meghosszabbítva)

A konferencia részleteiről az alábbiakban olvashat!