üzleti szimuláció

Corporaise Online üzleti szimulációs verseny döntője

A Vállalkozásmenedzsment Intézet közreműködésével, hagyományteremtő szándékkal második alkalommal kerül megrendezésre az országos Corporaise üzleti szimulációs verseny.
A verseny célja az, hogy a felsőoktatásban résztvevő hallgatók az egyetemen megszerzett elméleti pénzügyi, számviteli és gazdasági tudásukat a gyakorlatban tegyék próbára, hogy aztán nagyobb tapasztalattal lépjenek a munka világába. A döntőre mindenkit szeretettel várunk április 8-án a Tavaszmező utcai kollégium éttermébe.

A Corporaise üzleti szimulációs verseny – minden magyar felsőoktatási intézmény bevonásával – először 2016. őszén került megrendezésre. A versenyre több mint 300 diák jelentkezett. A Vállalkozásmenedzsment Intézet közreműködésével a döntő helyszínét egyetemünk biztosította, ahol a hat legjobb csapat vehetett részt. A cél érdekében egyetemünk a Maximulation Business Simulation Games Kft. szoftverét megvásárolta és azt az oktatás során is hasznosítani fogja.

A szervezők