Buddy diák – az első lépés az Erasmus felé!

buddy diákA Nemzetközi Mobilitási Iroda buddy diákokat keres, akik a bejövő Erasmus diákokat segítik a beilleszkedésben, illetve az ittlét során. Számos szuper programban is részt vehetnek, együtt a külföldi diákokkal.

Miután ebben a félévben is több, mint hatvan diák érkezik Európa különböző országaiból, így nem csak az angolul tudókat keressük, hanem németül, spanyolul, franciául, olaszul beszélő hallgatók jelentkezését is várjuk. A buddy diák többletpontszámra és előnyökre számíthat Erasmus pályázatának elbírálásnál, valamint nyelvtudása is sokat javul már itthon.

A jelentkezés módja: egy e-mail a projectoffice@uni-obuda.hu címre.

Kérjük, hogy az e-mailben a következő adatokat adják meg: Hallgató neve, e-mail címe, telefonszám, nyelvtudás, szak, évfolyam.

Szeretettel várunk mindenkit! Aki kíváncsi a jövő félévi bejövők egy részére, meg a jelenlegi buddykra, annak a jövő félévi facebook csoport címe – most kezdenek belépni a hozzánk jövő külföldi diákok, no meg az új buddyk: https://www.facebook.com/groups/759554947414337/