A Leginnovatívabb Szakdolgozat/Diplomamunka pályázati kiírás

Az Óbudai Egyetem pályázatot hirdet az innovatív szakdolgozatok/diplomamunkák díjazására.
Az innovatív megoldásokat, eredményeket tartalmazó szakdolgozatok/diplomamunkák elismerése, a megvalósítás ösztönzése. A szakdolgozatban ismertetett megoldás, eredmény témáját illetően megkötés nincs, az vonatkozhat egy termék prototípusának megtervezésére, kifejlesztésére, egy piacképes szolgáltatás létrehozására, vagy dizájn projektre, az OECD Oslo Kézikönyvének széles definíciója szerint értelmezésben.

Az innovatív ötleteket tartalmazó szakdolgozatok és diplomamunkák elismerésére és a megvalósítás ösztönzésére az Egyetem mind az alapképzésben, mind a mesterképzésben 3 kategóriában ad ki díjakat ismét a korábbiaknál 100%-kal magasabb értékben: I. díj: 300 eFt, II. díj: 150 eFt, III. díj: 100 eFt.

Határidő: 2018. július 15.
Pályázati kiírás