Óbudai Kiegészítő Egyetemi Ösztöndíj Program 2024

A 2024. évben a Nemzeti Kutatási, Fejlesztési és Innovációs Hivatal – a korábbi Új Nemzeti Kiválóság Program és Kooperatív Doktori Program alapjain – új nemzeti kiválósági ösztöndíjprogramot indított, ennek keretében az NKFI Alap forrásából hirdette meg az Óbudai Egyetem az Egyetemi Kutatói Ösztöndíj Programot (EKÖP), 2024. június 20 – 2024. július 22 közötti beadási határidővel.

Az Óbudai Egyetem saját hozzájárulásaként az EKÖP Általános Keret Ösztöndíj mellett elindítja az

Óbudai Kiegészítő Egyetemi Kutatói Ösztöndíj Program-ot

az egyetem alapképzésből mesterképzésre, illetve mesterképzésből doktori képzésre „átforduló” keresztféléves hallgatói számára. Az ösztöníj-támogatási időszak 10 hónap (2024. szeptember 01 – 2025. június 30).

Benyújtási határidő: 2024. augusztus 16.

Mivel az Óbudai Egyetem számára kiemelt stratégiai kérdés a mesterképzések és doktori képzések továbbfejlesztése és erősítése, így különösen biztatjuk hallgatóinkat a pályázat benyújtására.

Mellékletek:

1. melléklet: Támogatott képzések és szervezeti egységek
  2. melléklet: Pályázati adatlap
  3. melléklet: Kutatási terv
  4. melléklet: Pályázói nyilatkozat
  5. melléklet: Témavezetői nyilatkozat
  6. melléklet: Tudományági besorolás
  7. melléklet: Nyilatkozat pályázat fenntartásáról
  8. melléklet: Ösztöndíjszerződés

Részletes felhívás linkje: ITT

A felhívással kapcsolatban a Pályázati Irodában tájékoztatást nyújt: Mihályi Laura (mihalyi.laura@uni-obuda.hu; +36 (30) 126 3805)