Események betöltése

« Összes Események

• Ez az esemény elmúlt.

Kari Tudományos Diákköri Konferencia (TDK)

november 15, 2023 @ 14:00 - 17:00

Az 58. Tudományos Diákköri Konferenciát 2023. november 15-én (szerdán) tartjuk.

TDK

A dolgozathoz tartozó szerzők jelentkezési adatait és a tartalmi kivonatot rögzíteni kell a kari elektronikus TDK rendszerben, majd véglegesítés után a konzulensnek is engedélyezni kell a jelentkezést a kari TDK rendszerben 2023. október 26. (csütörtök) délig (12:00 óra)A dolgozat elkészítésénél javasolt figyelembe venni az Országos Tudományos Diákköri Konferencia megcélzott szekciójának formai előírásait.

A dolgozatot 2023. november 9. (csütörtök) délig (12:00 óra) a kari TDK rendszerben rögzíteni kell, amelyet a konzulensnek is engedélyeznie kell ugyanott.

A dolgozat elkészítésénél javasolt figyelembe venni az Országos TDK konferencia megcélzott szekciójának formai előírásait: OTDK központi felhívása (https://otdk.hu/otdk/aktualis-otdk).

Dátum:
november 15, 2023