Regisztráció a Diplomaátadó ünnepségre frissen végzett hallgatóinknak

Tisztelt Végzett Hallgatónk!

Gratulálunk sikeres záróvizsgájához és szeretnénk tájékoztatni, hogy a

Keleti Károly Gazdasági Kar Diplomaátadó Ünnepsége 2024.07.12-én, pénteken 8:30-tól kerül megrendezésre a Erkel Színházban (1081 Budapest, II. János Pál pápa tér 30.).

Kérjük, hogy az alábbi linken nyilatkozzon részvételi szándékáról (akkor is ha nem kíván részt venni az ünnepségen!)!

Regisztrációs link

A nyilatkozat megtételére 2024.07.04. éjfélig van lehetősége, utána a rendszer lezár és nincs mód további jelentkezésre.

Kérjük, hogy a rendezvényre 30 perccel a kezdés előtt érkezzenek az alkalomhoz méltó, elegáns öltözékben.

A rendezvényen kizárólag előzetes regisztrációval lehet részt venni, melyet a diplomaátadó hetében, 2024.07.08-tól 07.10-ig, hétfőtől szerdáig 7:00 és 15:00 óra között lehet megtenni a Tanulmányi Irodán, valamint ugyanekkor történik az oklevelek adminisztrációja is.

Aki az adminisztrációt nem teszi meg az adott időben, akkor sem vehet részt a diplomaátadó ünnepségen, ha jelezte részvételi szándékát!

Aki nem igényli az ünnepélyes átadást, 2024.07.15-től félfogadási időben tudja átvenni az oklevelét a Tanulmányi Irodában. (A Tanulmányi Iroda aktuális félfogadási idejét mindig megtalálja az alábbi honlapon: https://kgk.uni-obuda.hu/tanulmanyi-iroda/)
Ebben az esetben a Diplomaátadón természetesen már nem lehet részt venni.