Szerezz nemzetközi szenior logisztikusi oklevelet!

logisticsAz angolul jól beszélő hallgatóink számára nyílik lehetőség a Modern Logistics Learning program keretében, hogy nemzetközi szenior logisztikusi oklevelet szerezhessenek.

Legyen zöldebb a sörözés! Heineken fenntarthatósági verseny

fenntarthatóságNevezz csoportársaiddal a „Dobd a C-t” fenntarthatósági versenyre, és mutasd meg, te hogyan csökkentenéd a HEINEKEN Hungária CO2 kibocsátását!

Tudományos Diákköri Konferencia 2019. tavasz

TDKA Tudományos Diákköri Konferencia jelentkezési határideje:
2019. április 1-én 12:00 óra.

A jelentkezés módja a következő:
A dolgozathoz tartozó szerzők jelentkezési adatait és a tartalmi kivonatot rögzíteni kell 2019. április 1. 12:00 óráig a kari elektronikus TDK rendszerben (tdk.kgk.uni-obuda.hu).
A jelentkezéseket a konzulensek online fogják jóváhagyni a rendszeren keresztül.

Bővebb információ a TDK oldalán

Felzárkóztató kurzusok a 2018/19 tavaszi félévben

A Tavaszi félévben is indulnak felzárkóztató kurzusok.
Tárgyak és időpontok a tovább után.

FameLab 2019

famelabTudnál három percben tartalmas és szórakoztató tudományos előadást tartani?
Jelentkezz a FameLab-re!
A Magyar Tudományos Akadémia és a British Council 2019-ben is megrendezi a népszerű FameLab tudománykommunikációs versenyét.

Jelentkezési határidő: március 13.

Természet hangja - Te mit teszel a környezetvédelemért? Fotó-, rajz- és videó pályázat a hallgatók és munkatársak gyermekei számára

fotó-, rajz-, videó pályázatAz Óbudai Egyetem jubileumi évében fotó-, rajz- és videó pályázatot hirdet a hallgatók és munkatársak gyermekei számára „Természet hangja – Te mit teszel a környezetvédelemért?” témakörben.

A pályamunkák beküldési határideje: 2019. április 1. hétfő éjfél.

Corporaise országos üzleti szimulációs verseny

corporaise üzleti szimulációAz országos Corporaise üzleti szimulációs verseny negyedik alkalommal kerül megrendezésre a Maximulation Business Simulation Games Kft. szervezésében, a Vállalkozásmenedzsment Intézet közreműködésével, EFOP-3.4.3-16-2016-00023 pályázati támogatással.

A verseny célja, hogy a felsőoktatásban résztvevő hallgatók az egyetemen megszerzett elméleti pénzügyi, számviteli és gazdasági tudásukat a gyakorlatban, döntéshozói pozícióban tegyék próbára, hogy aztán nagyobb tapasztalattal lépjenek a munka világába.

Nevezési határidő: március 14. 24:00

Társadalmi Felelősségvállalás Konferencia 2019. március 8.

CSR2019. március 8-án Társadalmi Felelősségvállalás Konferenciát tartunk.
Helyszín Tavaszmező u. 17. A épület, Tanácsterem.
A regisztráció lezárult.
A korrepetítori beszámolók sorrendje, helyszín: TA.2.207-es terem

Prezentációk
H13
Magyar Vállalatvezetők Üzleti Közössége
Continental Hungary Kft.
PCWorld, HelloWorld

A konferencián készült képek elérhetőek a galériában: itt

Diplomaátadó képei és videója - 2019. tél

Diplomaátadó 2019 télA diplomaátadó képei és videója elérhető a kari honlap galériájában: http://kgk.uni-obuda.hu/galeria
Gratulálunk a frissen végzett hallgatóinknak!

Lőrincz Péter Diplomamunka Pályázat 2019.

Lőrincz Péter Diplomamunka PályázatA 2018/2019-es tanévben diplomázó MSc és BSc hallgatók számára a Magyar Logisztikai, Beszerzési és Készletezési Társaság idén 20. alkalommal hirdeti meg a Lőrincz Péter Diplomamunka Pályázatot. Olyan diplomamunkákat várnak, melyek újszerű eredményeket tartalmaznak a logisztika és ellátási lánc területéről.
Jelentkezési határidő: 2019. január 16. és 2019. augusztus 30. között bármikor beadható!
Részletes felhívás